مقالات اخیر

آشنایی با تکنولوژی ای اس پی دات نت

ASP مخففActive Server Page است. asp.net یک تکنولوژی توسعه وب رایگان است که از net. برای ساخت اپلیکیشن وب و وبسایت استفاده می نماید. برای آشنایی با ASP.NET با ما همراه باشید.

9:38 1401/2/19 41

آموزش اتصال اینستاگرام به واتس اپ بیزینس

اگر کسب و کار اینستاگرامی دارید با مطالعه این مطلب قادر خواهید بود با اتصال حساب اینستاگرام خود به واتس اپ بیزینس، به راحتی با مشتریان ارتباط برقرار نمایید و فروش خود را افزایش دهید.

10:38 1401/2/15 46

تکنیک های کد نویسی

کد نویسی اصولی و مرتب، باعث صرفه‌جویی در زمان می‌شود و نگهداری آن را آسان تر می نماید. برای آشنایی با تکنیک های کدنویسی، مطالعه این مطلب به شما توصیه می شود.

10:42 1401/2/12 50

آشنایی با زبان برنامه نویسی پایتون

پایتون از جمله زبان‌های ساده برای یادگیری است. در این مقاله با این زبان بیشتر آشنا می شویم.

11:38 1401/2/7 86

زبان HTML5 چیست؟

زبان HTML5 آخرین نسخه html است. هدفHTML5 راحت و کارآمدتر کردن کار برنامه نویسان و طراحان مرورگر می باشد. همچنین تجربه کاربری بهتر و سریعتری برای بازدید کنندگان دسکتاپ و موبایل فراهم می کند. برای آشنایی بیشتر با HTML5 در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

11:36 1401/2/7 86

برچسب ها

نرم افزار
فناوری
اندروید

پاراگراف

در این قسمت پاراگراف ذکر میشود

 

معرفی بهترین اپلیکیشن های اندروید برای آموزش زبان انگلیسی:

1.اپلیکیشن آموزش زبان Doulingo

یکی از محبوب ترین اپلیکیشن ها برای آموزش زبان انگلیسی و بیش از 30زبان دیگر است.

اپلیکیشن دولینگو از طریق بازی به شما آموزش می دهد و به همین دلیل برای کاربران محیطی جذاب ایجاد می کند و به دلیل رایگان بودن یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی محسوب می شود.

 

2.اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی Hello English : Learn English

این برنامه شامل 475 درس برای آموزش زبان است که موضوعات مختلف را در دستور زبان انگلیسی و لغات به صورت رایگان آموزش می دهد.

یکی از مهم ترین مزایای آن آموزش به صورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت می باشد. همچنین برای تمرین زبان آموزها ، اخبار و ویدیوهای روزانه در اپلیکیشن قرار داده می شود. با استفاده از این برنامه شما می توانید با مدرس ها از طریق برنامه تماس بگیرید و رفع اشکال نمایید.

 

3.اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی Babbel

در این اپلیکیشن درس ها به صورت تعاملی طراحی شده و کاربران می توانند بر اساس موضوعات تفکیک شده شامل اصطلاحات در سفر، محل کار، زندگی روزمره و موارد دیگر ، زبان را فرا بگیرند.

این برنامه به فناوری تشخیص صوت مجهز می باشد. بنابراین کاربر می تواند با ادای تلفظ لغات، لهجه خود را نیز ارزیابی کند. این اپلیکیشن پرداخت درون برنامه ای دارد.

 

4.اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی Learn Languages with Memrise

در این برنامه تدریس زبان به صورت ویدیو انجام می گیرد و افرادی که مسلط به زبان انگلیسی هستند از طریق ویدیو به زبان آموزان تازه وارد آموزش می دهند.

آموزش زبان در این اپلیکیشن با یاری افراد بومی در یک منطقه صورت می گیرد. به این طریق که اشخاص با زبان اصلی native انگلیسی ویدیو برای زبان آموزان به اشتراک می گذارند تا از طریق توانایی گفتار خود را تقویت کنند و اصطلاحات جدید یاد بگیرند.

 در این برنامه هیچ ترجمه ای صورت نمی گیرد و مفاهیم زبان به وسیله زبان هدف و اشیاء و تصاویر آموزش داده می شود و کاربر با کمک تمرینات شفاهی ، مهارت های خود را در خواندن ، نگارش ، شنیداری و گفتاری بهبود می بخشد.

قسمتی ار آموزش های اپلیکیشن Memrise به رایگان در دسترس است و برای استفاده از سایر بخش ها باید اشتراک خریداری شود.

 

 

 

 

 

 

نویسنده :

کاربر سایت

کاربر سایت

0 دیدگاه

دیدگاه خورد را ثبت کنید