مقالات اخیر

آشنایی با تکنولوژی ای اس پی دات نت

ASP مخففActive Server Page است. asp.net یک تکنولوژی توسعه وب رایگان است که از net. برای ساخت اپلیکیشن وب و وبسایت استفاده می نماید. برای آشنایی با ASP.NET با ما همراه باشید.

9:38 1401/2/19 42

آموزش اتصال اینستاگرام به واتس اپ بیزینس

اگر کسب و کار اینستاگرامی دارید با مطالعه این مطلب قادر خواهید بود با اتصال حساب اینستاگرام خود به واتس اپ بیزینس، به راحتی با مشتریان ارتباط برقرار نمایید و فروش خود را افزایش دهید.

10:38 1401/2/15 47

تکنیک های کد نویسی

کد نویسی اصولی و مرتب، باعث صرفه‌جویی در زمان می‌شود و نگهداری آن را آسان تر می نماید. برای آشنایی با تکنیک های کدنویسی، مطالعه این مطلب به شما توصیه می شود.

10:42 1401/2/12 51

آشنایی با زبان برنامه نویسی پایتون

پایتون از جمله زبان‌های ساده برای یادگیری است. در این مقاله با این زبان بیشتر آشنا می شویم.

11:38 1401/2/7 87

زبان HTML5 چیست؟

زبان HTML5 آخرین نسخه html است. هدفHTML5 راحت و کارآمدتر کردن کار برنامه نویسان و طراحان مرورگر می باشد. همچنین تجربه کاربری بهتر و سریعتری برای بازدید کنندگان دسکتاپ و موبایل فراهم می کند. برای آشنایی بیشتر با HTML5 در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

11:36 1401/2/7 86

برچسب ها

فناوری
نرم افزار
اندروید

پاراگراف

در این قسمت پاراگراف ذکر میشود

 

اگر شما به برنامه نویسی علاقمند هستید و می خواهید خودتان برنامه نویسی را یاد بگیرید ، با مطالعه این مقاله می توانید با چند اپلیکیشن کاربردی در زمینه برنامه نویسی آشنا شوید.

1.SoloLearn

این اپلیکشن به صورت رایگان به شما اصول برنامه نویسی را آموزش می دهد. با استفاده از این اپلیکیشن شما می توانید 11 زبان برنامه نویسی در 900 موضوع مختلف را یاد بگیرید که در سطح های مقدماتی، متوسط و پیشرفته می باشد.

ازجمله امکاناتی که این برنامه دارد این است که با خواندن متون کوتاه و امتحان های کوتاه، می توانید مفاهیم برنامه نویسی را یاد بگیرید و با افرادی که مانند شما در حال یادگیری هستند تعامل داشته باشید.

2.programming Hub

این اپلیکیشن یک برنامه کامل برای یاد گرفتن برنامه نویسی در زبان های مختلف می باشد. در این برنامه مثال های زیادی از برنامه نویسی وجود دارد و شما می توانید به راحتی در آن محیط تمرین کنید.

از امکانات آن می توان به این نکته اشاره کرد که مشتمل بر بزرگترین مجموعه برنامه های از قبل کامپایل شده برای تمرین است. یک کامپایل آفلاین برای CSS، HTML ، Java Script دارد  که بدون اتصال به اینترنت برای تمرین قابل استفاده می باشد.

 

3.Udacity

این اپلیکیشن شامل دوره های آموزشی توسط متخصصین فیسبوک، گوگل، cloudera، MongoDB، است که از بحث های مقدماتی برنامه نویسی شروع می شود و تا پیشرفته ادامه می یابد.

با استفاده از Udacity شما می توانید کدنویسی در Java ، Python، JavaScript ، CSS، HTML  و دیگر زبان های برنامه نویسی را یاد بگیرید.

 

4.آموزش HTML با Learn Programming

این اپلیکیشن دارای بیش از 30 زبان برنامه نویسی است و شما می توانید از طریق این برنامه خودتان را برای هر نوع سوالی در زبان های مختلف برنامه نویسی آماده کنید. همچنین دارای تمام عناصر  و المان های مورد استفاده در HTML5  می باشد. از مزیت های دیگر این اپلیکیشن می توان به قابلیت شخصی سازی در تنظیمات آن اشاره نمود.

نویسنده :

کاربر سایت

کاربر سایت

0 دیدگاه

دیدگاه خورد را ثبت کنید