res طراحی افزونه های ArcMap - آرتا پارس
طراحی افزونه های
امروزه در اکثر رشته‌ها مهندسی GIS به عنوان یک بخش مهم از مطالعات جای خود را باز کرده است. این سیستم با معرفی روش هایی جهت ذخیره سازی همزمان اطلاعات مکانی و توصیفی و ارتباط بین این دو ، گامی مؤثر در فرایند های مهندسی مکان محور برداشته است.

برای استفاده از این سیستم نرم‌افزار های مختلفی طراحی شده‌اند که از جمله این نرم‌افزار ها میتوان از نرم‌افزار های ArcGIS ، QGIS و GrassGIS نام برد.

نرم‌افزار ArcGIS یکی از قدرتمند ترین نرم‌افزار هایی است که برای کار با GIS مورد استفاده قرار می گیرد. این نرم‌افزار دارای ابزار های بیشماری در کار با نقشه های مکان محور است که هر کارشناسی میتواند با استفاده از آن‌ها فرآنیدهای مورد نظر خود را به راختی انجام دهد.

اما با وجود اینکه Arcmap دارای ابزار های بسیاری است اما گاهی اوقات بعضی از ابزار ها نیاز مورد نظر کارشناس را برطرف نمی کند. یا اینکه نیازمند اجرای روندی تکراری است که باعث بالارفتن زمان انجام فرآیند مورد نظر است که در مقیاس زیاد زمان قابل توجهی خواهد بود. نرم‌افزار Arcmap این قابلیت را دارد که با ایجاد افزونه ها توسط کاربران نقاط ضعف خود را پوشش دهد.

طراحی افزونه نیازمند دانش برنامه نویسی در زمینه GIS است. طراحی افزونه ها را به آرتاپارس بسپارید.

این شرکت با تجربه‌ای چند ساله در زمینه برنامه نویسی GIS این توان را دارد که افزونه های مورد نظر شما را در کوتاه ترین زمان ممکن پیاده‌سازی کند.

مزایای افزونه ها در ArcMap :

  • طراحی روال های پیاده سازی نشده در ArcMap
  • تسهیل و تسریع فرآیند های تکراری
  • صرفه جویی در زمان و هزینه های کارشناسی
  • کاهش خطای انسانی با تثبیت روشهای استاندارد
  • امکان بررسی سطوح دسترسی در کار با نقشه ها

ثبت نظر جدید

captcha دوباره سازی تصویر

 

سایت های مرتبط

مهندسین مشاور پورآب

ارتباط با ما

شماره تماس: 071 - 38308625

پست الکترونیکی: info@artaparsco.ir